ELIMPORT s.r.o. (Rybníky)

ELIMPORT elektrotechnický materiál

Specializujeme se na dodávku systémů ochrany kabelů pro průmyslové elektroinstalace. U nás si vyberete flexibilní kabelové chráničky a ochranné hadice, k tomu kabelové vývodky s maticemi. Nabízíme protahovací hliníkové boxy, nerezové krabice nebo protiskluzové kabelové kanály s příslušenstvím.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  •  109
  • 263 01 Rybníky
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Systémy kabelových chrániček, nosné a úložné prvky

Naše společnost už přes deset let dodává systémy a materiály pro ochranu kabelů při realizacích elektroinstalace průmyslových strojů a zařízení. Potřebujete spolehlivé a bezpečné kabelové rozvody? Podnikáte ve strojním, chemickém či potravinářském průmyslu? U nás si snadno vyberete ohebné i pevné kabelové chráničky nebo ochranné hadice v kovovém či plastovém provedení. Součástí našeho sortimentu jsou speciální příslušenství, jako jsou kabelové vývodky, matice, zátky a těsnění. Nabízíme i nosné a úložné systémy v podobě kabelových kanálů. Námi dodávané ocelové nebo hliníkové boxy včetně protahovacích umožňují bezpečnou a funkční instalaci elektrických rozvodů prakticky kdekoli.

Ochranné hadice s širokou paletou přídavných zařízení

Mezi stěžejní produkty našeho portfolia patří polyamidové (PA), polyvinylchloridové (PVC) a kovové ochranné hadice spolu s doplňujícími komponenty. Plastové hadice si můžete koupit hladké i spirálovité pro zvýšení rázové odolnosti. Oba druhy jsou samozhášivé a odolné vyšším teplotám, PA hadice dokonce krátkodobě i teplotě 150 °C.

Výrobní postupy hadic z nerezové nebo pozinkované oceli cílí na vysokou flexibilitu při zachování mechanické a tepelné odolnosti. Vybrat si můžete i kovové hadice potažené speciálními termoplasty nebo skelným vláknem. Vynikají chemickou, tepelnou i povrchovou odolností.

Úspěšné know-how naší společnosti je založené na bezodkladné komunikaci se zákazníky. Setkáváte se s prodlužováním vyřizování vaší objednávky kvůli nedostatečně doplňovanému skladu zásob obchodníka? U nás se vám to nestane. Naši pohotovostní skladovou zásobu plynule obnovujeme podle potřeb zákazníků a díky úzké spolupráci s výrobci. Dodávku systémů kabelových chrániček si tak můžete vhodně plánovat či doplňovat. Na naše rychlé reakce se můžete spolehnout.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:30
  • Út 8:0016:30
  • St 8:0016:30
  • Čt 8:0016:30
  • 8:0016:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce